VÄGGLAMPETTER, ett par, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing med vardera två ljusarmar, kupor i cylinderformat klarglas. Höjd ca 35 cm inklusive kupor. Etikettmärkta.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK