Ada Stone

(Yhdistynyt kuningaskunta)
Ada Stone
(Yhdistynyt kuningaskunta)

ADA STONE, olja på duk, 1800/1900-tal, signerad.

Vattendrag genom landskap. Ca 61 x 51 cm.

Tryckmärke från spännram, dukreva.

Lähtöhinta
4 000 SEK