SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal.

Rektangulär. Förgtlld med dekor av bl a löv och rosor. Med hylla. H 44, 22.

Slitage. Repor. Hyllan lös. Skador, lagningar. Dekorelement saknas.

Lähtöhinta
500 SEK