BOK, Anteckningar under och i anledning af en resa ifrån Westergöthland till Stockholm gjord åren 1796 och 1797.

Af Peter Tham, hof-intendent. Tryckt hos Anders J Nordström 1797. Med illustrationer. Pappärmar.

Fläckar. Slitage. Exlibris. Bindning med skador.

Lähtöhinta
3 000 SEK