BOKHYLLA, gustaviansk stil 1900-talets första hälft.

Målad. Fem hyllplan. Genombrutna gavlar. Överkragade, kannelerade ben. Dekor av kottar. Bredd 100. Djup 22. Höjd 167 cm.

Slitage. Repor och märken. Färgbortfall. Fläckade hyllplan.

Lähtöhinta
2 000 SEK