524360

SKÅL PÅ FOT, glas, "Chribska", Erik Höglund, -92.

Gul- och gröntonad. Signerad "E Höglund, Chribska -92". Diameter 16. Höjd ca 17 cm.

Några glasyrdefekter. Några repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK