Johann Jungblut

(Saksa, 1860-1912)
Johann Jungblut
(Saksa, 1860-1912)

JOHANN JUNGBLUT, olja på duk, signerad J Sanders pseudonym

Häst och vagn. 33x23

Färgbortfall, slitage, sprickor.

Lähtöhinta
3 000 SEK