Alexis Ankarcrona

(Ruotsi, 1825-1901)
Alexis Ankarcrona
(Ruotsi, 1825-1901)

ALEXIS ANKARCRONA, olja på uppfordrad duk. Signerad och daterad -80.

Skärgårdsmotiv med segelbåt. 23,5 x 36,5 cm.

Sedvanligt slitage och ytsmuts.

Lähtöhinta
3 000 SEK