DUK och SERVETTER, 1+33 st, linnedamast, 1900-tal.

Med broderat monogram. Servetter med rutmönster. Duk med mönster av blomsterbuketter och rosetter. 190x545 . Servetter 60x60.

Slitage. Fläckar.

Lähtöhinta
1 000 SEK