Albert von Keller

(Saksa, 1844-1920)
Albert von Keller
(Saksa, 1844-1920)

ALBERT VON KELLER. Tillskriven. Olja på pannå, signerad.

Mor och barn, 33 x 19 cm.

Mindre slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Familjen Nobel.

Lähtöhinta
5 000 SEK