Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SKÅL PÅ FOT, silver, senempire/nyrokoko, Carl Nyström, Stockholm 1848.

Konturerade kanter, skaft med nod, fylld fot med rocailledekor. H 15.

Slitage, smärre bucklor, sned.

Lähtöhinta
1 500 SEK