SMINKBORD och PALL, 1900-talets andra hälft.

Vit och orange plast. Bord med öppningsbar lucka och bakomliggande spegel och inredning. Dyna klädd i tyg. Längd 60, bredd 35, höjd 66 cm.

Bruksslitage, stötmärken. En lös plugg. Något lös i konstruktion.

Lähtöhinta
1 500 SEK