533236

FIGURINER och SIGILLSTÄMPEL, brons och vitmetall, bla GAB, 1900-tal.

Patinerade, i form av apa, Manneken Pis och antikiserande mansfigur. Stämpel märkt "GAB" och M.G i sigillet. Höjd 6,5 - 14 cm.

Ytslitage. En med bristning och lös dekordel.

Lähtöhinta
1 500 SEK