BOK: "Teckningar ur Asarne" componerade och etsade af Sahlbom, 1800-tal.

18 kopparstick med olika motiv. Hfrb. Pärmarnas mått 53 x 34 cm.

Rygg med skador och slitage. Kopparstick med fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK