Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Frans Wilhelm Odelmark

(Ruotsi, 1849-1937)
Frans Wilhelm Odelmark
(Ruotsi, 1849-1937)

FRANS WILHELM ODELMARK, akvarell med täckvitt, signerad och daterad Venedig 1882.

I en gränd. Bildstorlek ca 52 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
3 000 SEK