CHIFFONJÉ, Karl Johan, 1800-tal.

Björk. Rak form, skrivinredning bakom klaff, tre lådor. L 111, b 45, h 110.

Senare träbeslag, ett saknas. Smärre skador, renoverad, fläckar. Nyckeln till klaffen saknas.

Lähtöhinta
800 SEK