Bengt Tandberg

(Ruotsi, 1874-1948)
Bengt Tandberg
(Ruotsi, 1874-1948)

TANDBERG, BENGT, olja på duk, sign.

Fiskebåtar i hamn. 66x93

Enstaka rispor och slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS