GLASSERVIS, 31 st, glas, 1900-tal.

Slipad dekor. Tolv vitvinsglas, elva starkvinsglas, åtta likörglas.

Bruksslitage, två obetydliga nagg och smärre tillverkningsdefekter. Ett vitvinglas skiljer något i höjd.

Lähtöhinta
2 000 SEK