SKÅLAR MED FAT, ett par, porslin, Kina, sen Qing dynasti, 1800-tal.

Dekor i famille rosefärger. Höjd. 7 cm.

Slitage, repor, tillverkningsdefekter, nagg, sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK