Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Anton Genberg

(Ruotsi, 1862-1939)
Anton Genberg
(Ruotsi, 1862-1939)

ANTON GENBERG, olja på dubblerad duk, signerad och daterad 1919.

Landskap från Storlien. 59 x 81 cm

Uppfodrad på duk. Mindre retuscher.

Lähtöhinta
8 000 SEK