GOLVSPEGEL, empire 1800-talets första hälft.

Fanerad i mahogny. Dekor i förgylld mässing. Nedtill flankerad av kolonnetter. Tudelat kvicksilverglas. Höjd ca 251, bredd ca 104 cm.

Slitage. Fanerskador. Anlupet glas. Förstärkt.

Lähtöhinta
6 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

636. Mikael Dahl Circle of, Black Rod, possibly Sir William Sanderson (1586?–1676).
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
Tarjoushistoria
Tarjous päättyi
Reilu varoitus
Reilu varoitus
Reilu varoitus
11 000

tarjouksesi
10 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
11 000 SEK