540018

MATGRUPP, 10 delar, rotting, 1980-tal.

Rotting, och bok, stoppade sitsar. Bordsben med bambuimitation. 8 stolar, bord med iläggsskiva. Bord längd 145, iläggsskiva längd 55 cm.

Smärre slitage.

Muut tiedot

Inköpta på Manillahuset, Köpenhamn.

Lähtöhinta
2 500 SEK