Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Joshua Reynolds

(England, 1723-1792)
Joshua Reynolds
(England, 1723-1792)

JOSHUA REYNOLDS, kopia efter, olja på duk, 1800-tal.

Porträtt av Edmund Burke. 64 x 76 cm.

Krackelyrer, sannolikt uppfodrad och med duklagning/retuscher.

Lähtöhinta
5 000 SEK