BREVKORTSALBUM, 2 st, början av 1900-talet.

Ca 150 vykort med motiv från Göteborg, Lidköping, Borås, Trollhättan, Alingsås, Uddevalla, Vänersborg mm, samt gratulationskort.

Bruksslitage, skador, fläckar, gulnade blad. En med lösa blad. Ej fullt genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK