VILHELM LUNDSTRÖM, färglitografi, monogramsignerad och numrerad 130/200.

"Still life with yellow pitcher". Bildstorlek 65 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Lähtöhinta
3 000 SEK