545826

OLJA- OCH VINÄGERKARAFFER, 2 st, glas, 1800-/1900-tal.

En fyrdelad med balusterform, 4 små proppar. Höjd 28 cm. En tudelad med slipad dekor. Längd 23 cm.

Några mindre repor och nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK