545980

VITRINSKÅP, 1900-talets början.

Ek. Troligtvis för pipor. En låda. Glasad dörr. Bredd 26,5, djup 19, höjd 36 cm.

Ställvis slitage och repor. Glaset med nagg. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 200 SEK