546333

HÄNGE med KEDJA, 18k samt kalcedon, 1900-talets första kvartal. total vikt ca 27g.

Ärtlänk. Hänge med cabochonslipade kalcedoner. Kedjans längd ca 90cm, hängets längd ca 4cm.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
6 000 SEK