SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Skinnklädd skrivskiva. Åtta lådor. Beslag av mässing. Längd 121. Bredd 61. Höjd 86 cm.

Slitage, repor och märken.

Lähtöhinta
4 000 SEK