VÅG MED VIKTER, 1900-talets första hälft.

Märkt "10 kg". 18 medföljande vikter av olika tyngd. Vågens längd 53cm.

Bruksslitage. Lös del. Ej funktionstestad. Anlöpningar.

Lähtöhinta
3 000 SEK