548894

BARNVAGN, Aktiebolaget A.W Nilssons Fabriker, Malmö, 1900-talets första del.

Galon, trä och metall. Uppfällbar sufflett. Längd ca 93, höjd ca 93 cm.

Bruksslitage, rost, skav, delvis senare målning. Stalldoft.

Lähtöhinta
1 500 SEK