550882

ARMBANDSUR, herr, Eterna-Matic, 1950/60-tal, 18k guld. Totalvikt 83g.

Datum, plexiglas, diameter 34mm. Band, 18k guld.

Slitage. Repor. Urtavla med anlöpning. Band med slitage och mindre skada vid lås. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
6 000 SEK