MOTORCYKEL, NV JB, Nymans Verkstäder, 1950-tal.

125 CC. Reg nr KKG 746.

Senare renoverad. Ej startad eller funktionstestad/funktion garanteras ej.

Alkuperä - Provenienssi

Säljes för dödsbos räkning.

Muut tiedot

Skattebefriad. 5 ägare. Sekast godkänd besiktning 1998-08-17.

Lähtöhinta
10 000 SEK