2 väggskenor (höjd 157 cm), 1 skrivbord ( längd 119 och höjd 80 cm) med en uppfällbar skrivklaff (längd 51 cm), 1 tidningshylla (längd 80 och bredd 35 cm), 3 vägghyllor (längd 80 och bredd 22 cm) och 6 konsoler. Cites-intyg medföljer (nr EU 1018-2648/13).
Smärre slitage. Repor. Skruvar medföljer inte.