Meissen

(Saksa, 1710-)
Meissen
(Saksa, 1710-)

GALLERSKÅL, Meissen, 1900-tal.

Ojämn form. Genombruten. Floral dekor i relief. Längd 26,5 cm.

Repor. Minimalt nagg på dekoren.

Lähtöhinta
1 700 SEK