Per Åke Persson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1950)
Per Åke Persson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1950)

PER ÅKE PERSSON, fotografi (c-print), signerad o numrerad 1/10. Daterad 2005 a tergo .

"On the road". Ca 64,5x67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet