BÖRJE SALMING (1951), egenhändigt signerad barn hockeyklubba med dedikation. Daterad-91.

"Till Christopher från Börje Salming - 91". Längd 70 cm.

Slitage, repor, märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK