SÄNGBORD, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Ljust bemålade. Låda samt dörr. Längd 40 cm, bredd 30 cm, djup 65 cm.

Senare bemålning, senare beslag, visst slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK