BORD/SKRIVBORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets mitt.

En med fot av trä och mässing, skärm av blå- och vitlackerad metall. En med krom och brunlackerad metall. Höjd ca 38 samt 52 cm.

Skärmar med bucklor och blå något sned. Ej funktionstestade. Ytslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK