KAFFESERVIS, 23 delar, porslin, "Maria Björnbär", Rosenthal.

7 koppar med fat, 12 assietter, bricka, kaffekanna, sockerskål och gräddkanna. Kaffekannans höjd 21 cm. Kaffekopparnas höjd 6 cm.

Bruksslitage. Något nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK