Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

DISNEYFILMER Super 8 MED PROJEKTOR OCH FILMDUK, 1960-70-TAL.

"Road runner"
"Woody Woodpecker Bart in the Belfry"
"Peter Pan Meets Captain Hook"
"Love Bug #53"
"Herbie the Love Bug"
"La Panthére Rose"
"The Three Caballeros"
"Charlie Chaplin Movies"

Projektor "Slima S 211" samt filmduk.

Bruksslitage. Ej genomgånget. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK