FRUKTHYLLA, 1900-talets mitt.

FRUKTHYLLA, 1900-talets mitt.

Tre avtagbara sektioner med sarg i metall. Längd 50, bredd 43, höjd 96 cm.

Slitage, fläclar, märken, anlöpningar

Lähtöhinta
2 500 SEK