SMÖRGÅSBESTICK samt DESSERTSKEDAR, 36 delar, silver, "Rosenholm", GAB, Sthlm, 1950-/70-tal. Vikt exkl stålblad ca 544 g.

Tolv gafflar, längd ca 13,5 cm.
Tolv knivar, längd ca 16,5 cm.
Tolv skedar, längd ca 15 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK