PARTI TÅG, RÄLS och TILLBEHÖR, 40 delar, bl.a Märklin och Bing, 1900-talets början.

27 rälsdelar, mestadels Märklin och Bing Werke. 2 vagnar märkta Märklin, varav en blå kran och en öppen grön transportvagn. 6 vagnar märkta Bing Werke. 1 omärkt passagerarvagn (saknar tak). 1 lok, uppdragbar, med kolvagn, omärkt. 2 signaltorn, varav en Bing Werke och en omärkt. 1 stationshus, omärkt. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken, repor, stötmärken. Vissa delar något anlupna. Det röd/vita signal tornet med lösa delar. Omärkt vagn saknar tak. Även andra vagnar kan sakna delar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK