560766

MIKROVÅGSUGN, Cupol, Carl-Arne Breger, Husqvarna Vapenfabrik, 1968.

Modell 2001. Med värmereglage, knappar, kupa i blank metall. Brunglaserad rund bricka från Rörstrand. Monterat på serveringsvagn/tevagn i två plan med två svartlackerade klaffar. Längd 99, bredd 59, höjd 85 cm. Handbok medföljer.

Bruksslitage, repor, färgbortfall. Funktion ej kontrollerad.

Lähtöhinta
1 500 SEK