KISTA PÅ BENSTÄLLNING, 1800-talets början, möjligen Hälsingland.

Furu. Beslag och detaljer i järn. Längd 107, djup 63, höjd 91 cm.

Omfattande slitage, anlöpningar, torrsprickor, repor och fläckar. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK