STOLAR OCH PALL, 4 delar, Edsbyverken, 1900-talets andra hälft.

Pall "Fanett". 3 stolar, sk Windsormodell med genombruten rygg med vertikala spjälor. 1 stol etikettmärkt.

Sedvanligt slitage. Renoverade.

Lähtöhinta
1 500 SEK