Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
565403

BROSCHER SAMT BROSCHNÅL, 5 delar, 18K guld. Total vikt ca 9,5 g.

Dekor av pärlor, orientpärlor, emalj och akvamarin. Längd 33-60 mm.

Bruksslitage. Några mindre bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK