PARTI LACKARBETEN, 4 delar, Japan, 1900-tal.

Blomster dekor mot röd botten. 2 lock askar i rektangulär form, längd 7,5-10,5. En lock ask i rund form, diameter 11,5 cm. Bricka, inläggningar i pärlemo, diameter 34,5 cm.

Ställvis repor, märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK