SKRIVBORD, tidigt 1900-tal.

SKRIVBORD, tidigt 1900-tal.

Rektangulär form med profilerad kant. Längd ca 101, bredd ca 58, höjd ca 76 cm.

Slitage, repor och märken, nagg. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK